Novinky

Prohlášení ke spolupráci s německou společností

10.10.2019

Vážení obchodní přátelé, zákazníci,

z důvodu množících se dotazů ohledně spolupráce s německou společností Wilke Waldecker Fleisch- und Wurstwaren GmbH, prohlašujeme, že naše firma s výše uváděnou společností nespolupracuje v žádném směru.

Oficiální prohlášení je možné stáhnout zde.

čti více

Kmotrovky bodují - stávají se inovativním výrobkem roku

14.08.2019

Dne 29. 7. 2019 byly vyhlášeny výsledky 6. ročníku soutěže „Cena PK ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek" a velmi nás těší, že naše snaha přinést na trh něco nového, inovativního a hlavně dobrého, byla oceněna.

Naše novinka KMOTROVKY Uherákové, se dle hodnocení odborné komise, kterou nominovala Potravinářská komora ČR, stala inovativním výrobkem v kategorii Bezpečnost a kvalita potravin v sekci střední a velké podniky.

čti více

Lovečák opravdu umíme

14.06.2019

Vypadá to, jako samochvála, ale z výsledků nezávislých testů vyplývá, že Lovečák opravdu umíme! Tak proč se nepochválit, když nás chválí ostatní?!

V krátké době vyšel již druhý test Loveckých salámů a opět jsme se umístili na předních místech v hodnocení. Tentokrát se dostal tento salám pod lupu potravinového Sherlocka z časopisu Blesk a 7.6.2019 na www.blesk.cz/testy vyšly výsledky hodnocení.

čti více

Nárůst cen vepřového masa a masných výrobků

11.06.2019

Již od dubna zaznamenáváme prudký nárůst cen vepřového masa a potažmo masných výrobků. Tato situace, která nás jako výrobce velmi tíží a vede k nárůstu cen, je způsobená africkým morem prasat, který se šíří celou jihovýchodní Asií a zanechává za sebou milióny poražených prasat nejen v Číně a Vietnamu ale postupně i v Thajsku nebo Kambodži.

čti více

Agrofert se ohrazuje proti dezinterpretacím zprávy Evropské komise

03.06.2019

Na základě šíření různých zpráv, informací a tvrzení jsme se rozhodli zveřejnit zprávu, kterou vydal Agrofert ve svém e-magazinu č.05/2019 pod názvem Agrofert se ohrazuje proti dezinterpretacím zprávy Evropské komise.

Je dobré mít informace z více zdrojů, aby si člověk mohl udělat obrázek k dané situaci či tématu.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

čti více

Test Loveckého salámů

14.05.2019

V měsici dubnu tohoto roku proběhlo hodnocení Loveckých salámů časopisem CZ TEST - Svět potravin, který je podporován Potravinářskou komorou České republiky. Hodnoceno bylo celkem 11 vzorků od různých výrobců. Dobrou zprávou pro spotřebitele je, že výsledky byly více než uspokojivé.

Ještě lepší zprávou pro nás však je, že výrobek Lovecký salám naší společnosti obsadil první příčky hodnocení!!!

Tento výsledek nás všechny velmi potěšil a věříme, že i pro naše zákazníky je dobrou zprávou. Více o testu, hodnocení a výsledcích se dočtete zde.

čti více

Svátek všech masožravců - svátek masa MASOBRANÍ

30.04.2019

Svátek masa nebo-li Masobraní je celorepubliková akce, která je pořádaná pod záštitou Českého svazu zpracovatelů masa a koná se každoročně každý třetí pátek v květnu. K této akci se může přihlásit každý zpracovatel masa, řezník či prodejce.

Proto také my, jako jeden z největších výrobců trvanlivých salámů v České republice, jsme se rozhodli připojit a připravit si pro své zaměstnance a širokou veřejnost oslavu tohoto svátku.

S námi můžete oslavovat ne jen v pátek 17.5., ale celý týden!!!

čti více

Velikonoční pomlázka od Kmotra

03.04.2019

Hody, hody doprovody dejte …. ne, ne vejce malovaný, ale Pomlázku od Kmotra! To bude to pravé, co o Velikonocích potěší každého chlapa! Proto, hospodyňky, pokud nestíháte barvit vajíčka, nepropadejte panice! Kmotr si pro Vás přichystal velikonoční edici trvanlivých salámů.

Letošní, limitovanou, velikonoční nabídku jsme rozšířili o nové balení Party klobásek 180g v jarně laděné dárkové krabičce se stužkou.Velikonoční pomlázku zdobenou barevnými mašlemi připomíná oblíbený a již tradiční Pomlázkový salám a Velikonoční nadílku doplňují tři malé fermentované klobásky pod názvem Velikonoční pomlázka. Ucelenou nabídku najdete v sekci Produkty - Dárková balení.

čti více

Rozšiřujeme sortiment

18.03.2019

S jarem se probouzí a rozkvétá nejen příroda ale také náše NABÍDKA klobás, šunek, slanin či kabanosů.

Vyzkoušejte např. naši Selskou klobásu, která je ručně vázana, bez lepku, bez alergenů a obsahuje 95% masa. Svou chutí si Vás dozajista podmaní Šunka od kosti, která je v naší nabídce již jako výběrová s 87% masa nebo taková Krůtí lahůdková tlačenka je to pravé pro ty, co si hlídají svou linii.

čti více

Prohlášení k původu hovězího masa

06.02.2019

Vážení obchodní přátelé, zákazníci,

na základě množících se dotazů ohledně původu hovězího masa, které používáme pro výrobu našich produktů, si Vás dovolujeme informovat, že naše společnost

KMOTR – Masna Kroměříž a.s.

nedováží žádné hovězí maso z Polska.

Tudíž naše výrobky neobsahují žádné maso polského původu.

čti více

Zuřivý reportér rádia Impuls u Kmotra

16.01.2019

Během dnešního rána Aleš Růžička, Zuřivý reportér rádia Impuls, přiblížil všem posluchačům výrobu oblíbeného Loveckého salámu.

Ve třech živých vstupech popsal jeho cestu od výroby, sušení, balení až po degustaci, aby se k Vám na stůl dostal jenom ten nejlepší kousek. Lovecký salám značky KMOTR je držitelem České cechovní normy.

čti více

Kmotrovky

18.12.2018

Novinka, do které se stačí jen zakousnout!

Jako první výrobci v České republice přinášíme na trh tento typ trvanlivých, extra tenkých klobásek.

čti více

Kmotrova vánoční nadílka

18.12.2018

Naše společnost Kmotr – Masna Kroměříž i v letošním roce připravila pro své zákazníky nejen tradiční trvanlivé salámy, ale také speciální dárková balení s fermentovanými výrobky. Které by rozhodně neměli pod vánočním stromečkem chybět!

čti více

Vysočina Republika

01.10.2018

OSLAVUJTE S CHUTÍ!

Letos uplynulo 100 let od vzniku Československé republiky a k tomuto významnému výroční naší společné historie vznikla limitovaná edice salámu pod názvem Vysočina Republika. Tento produkt připomíná a oslavuje rok 1918, kdy došlo ke vzniku nové republiky na mapě Evropy.

čti více
Posunout nahoru