Novinky

Bombastické ceny v Salámovně

17.09.2020

Opět jsme si pro naše zákazníky přichystali něco nového do nabídky Kmotrovy salámovny.

Nejen, že u nás nakoupíte široký sortiment uzenin, klobás nebo sýrů ale nyní kromě hovězího masa a čerstvých kuřecích prsních řízků, si u nás můžete koupit Vepřovou panenku vakuově balenou, a to za super cenu 150,- Kč/kg. Panenka je u nás ve stálém sortimentu a za stálou cenu.

Všechny výrobky jsou baleny v originálních obalech a je zaručena jejich čerstvost a hygiena při manipulaci s nimi.

Opravdu se vyplatí k nám zajít!

čti více

Akční září v Salámovně

01.09.2020

Přijďte a ochutnejte!

Každé pondělí je pro vás opět nachystána ochutnávka ze sortimentu naší Salámovny. Tento měsíc je to výběr z Novinky roku, a to výrobky z řady Chick. Klasika Lovecký salám nebo výborné Vepřové párečky pro rychlou večeři. K chuti přijdou i ochucená sádla a jako zobání k pivu naše nové škvarky určené přímo k tomu.

Těšíme se na Vás!

čti více

Ochutnávky v Salámovně

03.08.2020

Přijďte a ochutnejte!

Máme pro Vás nachystané ochutnávky. Každé pondělí se můžete těšit na vybraný výrobek od salámů až po sýry a vyzkoušet, co Vám bude chutnat. Mrkněte na inzerát a vyberte si svoje pondělí! My Vás ale rádi uvidíme každé.

Kdo nestihne pondělní ochutnávku může v úterý nakoupit za akční ceny!

Není čas ztrácet čas! Navštivte naši Salámovnu a návštěvu si doslova vychutnejte!

čti více

Soutěž s jednotou Hodonín

22.07.2020

Chcete si užít nákup zdarma?! Tak neváhejte a nakupujte naše výrobky v prodejnách jednoty Hodonín.

Soutěž o nákupní poukázky v hodnotě až 5.000 Kč zde probíhá v termínu od 15. 7. do 28. 7.2020. Stačí jen nakoupit výrobky značky KMOTR a účtenku společně s vyplněným kuponem poslat na naši adresu KMOTR - Masna Kroměříž a.s., obchodní oddělení, Hulínská 2286/28, Kroměříž 767 01. Obálku označte heslem "Soutěž". Soutěžní kupon si můžete stáhnout i zde.

Přejeme dobrou chuť k našim výrobkům a hodně štěstí v soutěži!!!

čti více

Naše NOVINKA roku 2020 KMOTR Chick

09.07.2020

Přijít na trh s novinkou v našem oboru není vůbec jednoduché a od nápadu k hotovému výrobku vede dlouhá cesta. My jsme se na tuto cestu vydali a přinášíme Vám ojedinělou a úplně novou řadu trvanlivých salámů pod značkou CHICK.

...i Kmotr Chick je šik!

je slogan, který doprovází právě tutu řadu trvanlivých, tepelně opracovaných výrobků v jejichž složení najdete čistě jen kuřecí maso a koření. Vychutnat si je můžete v podobě tzv.Kmotrovek ve dvou příchutích, salámu v kuse nebo v krájené podobě. Celou nabídku si můžete prohlídnout v sekci produkty - chick.

čti více

Na cesty s KMOTREM

24.06.2020

Léto, prázdniny, výlety a cestování.... To vše je v tuto chvíli před námi! Nejkrásnější je právě to očekávání a chystání se za dobrodružstvím. Abyste si nemuseli lámat hlavu, co s sebou do baťůžku, připravili jsme si pro Vás akci na naší prodejně.

Využijte nabídky naší Salámovny a vybavte se na cesty nejen našimi trvanlivými salámy, u kterých nemusíte řešit kam je schovat do chladna, ale také špekáčky k letnímu taboráku nebo cigárem do udírny. Prostě si vychutnat tu letní pohodu se vším všudy!

Během nové, prodloužené otvírací doby si stihne nakoupit opravdu každý!

čti více

Prodloužení otevírací doby

09.06.2020

Vážení zákazníci,

děkujeme za Vaši přízeň naší Kmotrové salámovně a pro Vaše větší pohodlí a klidný nákup jsme od 1.6.2020 prodloužili prodejní dobu Salámovny až do 17hod. a ve středu si můžete v klidu nakoupit až do 18hodiny.

Každý den si vyberete ze široké nabídky nejen uzenin, ale také čerstvých kuřecích řízků, hovězího masa nebo sýrů. Samozřejmostí jsou také zajímavé akce.

Tak neváhejte a navštivte nás v Kroměříži na Hulínské ulici. Těšíme se na Vás.

čti více

Masobraní 11.-15.5.2020

05.05.2020

Svátek masa nebo-li Masobraní je celorepubliková akce, která je pořádaná pod záštitou Českého svazu zpracovatelů masa a koná se každoročně každý třetí pátek v květnu. K této akci se může přihlásit každý zpracovatel masa, řezník či prodejce.

Bohužel letošní pandemie nám nedovoluje uspořádat velké oslavy, ale i tak, jako jeden z největších výrobců trvanlivých salámů v České republice, jsme se rozhodli připojit a připravit si pro veřejnost oslavu tohoto svátku, a to vychytanou nabídkou výrobků v naší Salámovně.

čti více

Novinka - Lovecká klobása

30.04.2020

Chuť, vůně i složení Loveckého salámu to vše zabalené do menšího kabátku - naše NOVINKA v sortimentu LOVECKÁ KLOBÁSA.

Receptura a obdelníkový tvar v nákroji, tak typický právě pro Lovecký salám, zůstávají stejný. Výrobek je atraktivní svou velikostí i balením do ochranné atmosféry po 180g. Neobsahuje alergeny a je vhodný pro bezlepkovou dietu. Výrazná masová chuť je podtržena pečlivě vybraným kořením a jemným nádechem po uzení. Na výrobu 100g klobásky bylo použito 140g masa.

čti více

Prodloužení otvírací doby

28.04.2020

S novými prostory prodejny přinášíme také další změny jako možnost bezkontaktní platby platební kartou a nově také prodloužení otvírací doby.

Od 1. 5. 2020 si na naší prodejně můžete vždy ve středu nakoupit až do 18hod. Bez spěchu a v klidu si vyberete ze široké nabídky nejen uzenin.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete s touto novinkou spokojeni!

čti více

Podniková prodejna stále otevřena

03.04.2020

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za Vaši přízeň a za nákupy na naší nové prodejně.

Kmotrova salámovna je tu pro Vás stále otevřena a vy si můžete v klidném, komorním prostředí vybrat a nakoupit nejen trvanlivé salámy, párky, uzená masa či lahodné klobásy ale nově také čerstvá kuřecí prsa nebo vajíčka vel. L.

čti více

Jedinečná nabídka KMOTROVY Salámovny

23.03.2020

S novou prodejnou přinášíme našim zákazníkům také úplně nové nabídky a rozšiřujeme náš sortiment!

Jak mnozí naši zákazníci již zazanamenali, rozšířili jsme náši širokou nabídku trvanlivých salámů a uzenin o čerstvá kuřecí prsa a od 24.3. si u nás můžete zakoupit také čerstvá vejce vel. L za 3Kč/ks.

čti více

Speciální akční nabídka KMOTROVY SALÁMOVNY

10.03.2020

Od středy 11.3. 2020 máme pro Vás speciální nabídku na naší nové podnikové prodejně, neboli KMOTROVĚ SALÁMOVNĚ. Těšit se můžete na tyto výrobky za akční cenu:

Kroměřížská Vysočina - 89 Kč/ks

Klobása z pece - 149 Kč/kg

V nabídce nově naleznete také čerstvé, chlazené Kuřecí prsní řízky z českých chovů za cenu 124 Kč/kg. Kuřecí řízky jsou balené po 2 kg.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

čti více

Hvězdné Kmotrovky

09.12.2019

Naše Kmotrovky jsou opravdu hvězdné! Nejen, že sbírají ocenění, jsou hvězdou každé party, ale teď jsou i mediálními hvězdami!

Od pondělí 9.12. 2019 do 20.12.2019 můžete slyšet náš nový reklamní spot na Kmotrovky na rádiu Impuls. Zároveň si s rádiem Impuls můžete i zasoutěžit. Každý den od 9.12. do 13.12. 2019 probíhá soutěž o ochutnávkový balíček všech příchutí Kmotrovek na Facebooku rádia Impuls. Ve stejném termínu můžete také soutěžit o dárkové balíčky a koše v pořadu Fanda a jeho česká banda na rádiu Impuls.

Nově můžete Kmotrovky spařit také na televizi Prima. V hlavním vysílacím čase jistě nepřehlédnete naši reklamu v pravém dolním rohu Vaší televizní obrazovky. Reklamu v televizi Prima můžete spatřit od 9.12.2019 až do Silvestra.

Hvězdné Kmotrovky jistě nepřehlédnete!

čti více

Kmotr na rádiu Impuls

25.11.2019

Od pondělí 25. listopadu 2019 můžete na rádiu Impuls nejen slyšet naši reklamu, ale zároveň si na facebooku rádia Impuls můžete zasoutěžit o chutné ceny. Ve hře je každý den dárkové balení Party klobásek 180g.

A co Vy? Už jste slyšeli naši reklamu?

čti více

Speciální podzimní nabídka podnikové prodejny

22.10.2019

V týdnu od 21. do 25.10.2019 jsme si pro naše zákazníky přichystali speciální podzimní nabídku aneb Padá nejen listí, ale také ceny našich výrobků, na naší podnikové prodejně na Hulínské ulici.

Kdo v tyto dny, vždy od 8:00 do 15:30hod., dorazí neprohloupí a nejen, že nakoupí za super ceny ještě každý den ochutná něco nového.

čti více

Prohlášení ke spolupráci s německou společností

10.10.2019

Vážení obchodní přátelé, zákazníci,

z důvodu množících se dotazů ohledně spolupráce s německou společností Wilke Waldecker Fleisch- und Wurstwaren GmbH, prohlašujeme, že naše firma s výše uváděnou společností nespolupracuje v žádném směru.

Oficiální prohlášení je možné stáhnout zde.

čti více

Kmotrovky bodují - stávají se inovativním výrobkem roku

14.08.2019

Dne 29. 7. 2019 byly vyhlášeny výsledky 6. ročníku soutěže „Cena PK ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek" a velmi nás těší, že naše snaha přinést na trh něco nového, inovativního a hlavně dobrého, byla oceněna.

Naše novinka KMOTROVKY Uherákové, se dle hodnocení odborné komise, kterou nominovala Potravinářská komora ČR, stala inovativním výrobkem v kategorii Bezpečnost a kvalita potravin v sekci střední a velké podniky.

čti více

Lovečák opravdu umíme

14.06.2019

Vypadá to, jako samochvála, ale z výsledků nezávislých testů vyplývá, že Lovečák opravdu umíme! Tak proč se nepochválit, když nás chválí ostatní?!

V krátké době vyšel již druhý test Loveckých salámů a opět jsme se umístili na předních místech v hodnocení. Tentokrát se dostal tento salám pod lupu potravinového Sherlocka z časopisu Blesk a 7.6.2019 na www.blesk.cz/testy vyšly výsledky hodnocení.

čti více

Nárůst cen vepřového masa a masných výrobků

11.06.2019

Již od dubna zaznamenáváme prudký nárůst cen vepřového masa a potažmo masných výrobků. Tato situace, která nás jako výrobce velmi tíží a vede k nárůstu cen, je způsobená africkým morem prasat, který se šíří celou jihovýchodní Asií a zanechává za sebou milióny poražených prasat nejen v Číně a Vietnamu ale postupně i v Thajsku nebo Kambodži.

čti více

Agrofert se ohrazuje proti dezinterpretacím zprávy Evropské komise

03.06.2019

Na základě šíření různých zpráv, informací a tvrzení jsme se rozhodli zveřejnit zprávu, kterou vydal Agrofert ve svém e-magazinu č.05/2019 pod názvem Agrofert se ohrazuje proti dezinterpretacím zprávy Evropské komise.

Je dobré mít informace z více zdrojů, aby si člověk mohl udělat obrázek k dané situaci či tématu.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

čti více

Test Loveckého salámů

14.05.2019

V měsici dubnu tohoto roku proběhlo hodnocení Loveckých salámů časopisem CZ TEST - Svět potravin, který je podporován Potravinářskou komorou České republiky. Hodnoceno bylo celkem 11 vzorků od různých výrobců. Dobrou zprávou pro spotřebitele je, že výsledky byly více než uspokojivé.

Ještě lepší zprávou pro nás však je, že výrobek Lovecký salám naší společnosti obsadil první příčky hodnocení!!!

Tento výsledek nás všechny velmi potěšil a věříme, že i pro naše zákazníky je dobrou zprávou. Více o testu, hodnocení a výsledcích se dočtete zde.

čti více

Svátek všech masožravců - svátek masa MASOBRANÍ

30.04.2019

Svátek masa nebo-li Masobraní je celorepubliková akce, která je pořádaná pod záštitou Českého svazu zpracovatelů masa a koná se každoročně každý třetí pátek v květnu. K této akci se může přihlásit každý zpracovatel masa, řezník či prodejce.

Proto také my, jako jeden z největších výrobců trvanlivých salámů v České republice, jsme se rozhodli připojit a připravit si pro své zaměstnance a širokou veřejnost oslavu tohoto svátku.

S námi můžete oslavovat ne jen v pátek 17.5., ale celý týden!!!

čti více

Velikonoční pomlázka od Kmotra

03.04.2019

Hody, hody doprovody dejte …. ne, ne vejce malovaný, ale Pomlázku od Kmotra! To bude to pravé, co o Velikonocích potěší každého chlapa! Proto, hospodyňky, pokud nestíháte barvit vajíčka, nepropadejte panice! Kmotr si pro Vás přichystal velikonoční edici trvanlivých salámů.

Letošní, limitovanou, velikonoční nabídku jsme rozšířili o nové balení Party klobásek 180g v jarně laděné dárkové krabičce se stužkou.Velikonoční pomlázku zdobenou barevnými mašlemi připomíná oblíbený a již tradiční Pomlázkový salám a Velikonoční nadílku doplňují tři malé fermentované klobásky pod názvem Velikonoční pomlázka. Ucelenou nabídku najdete v sekci Produkty - Dárková balení.

čti více

Rozšiřujeme sortiment

18.03.2019

S jarem se probouzí a rozkvétá nejen příroda ale také náše NABÍDKA klobás, šunek, slanin či kabanosů.

Vyzkoušejte např. naši Selskou klobásu, která je ručně vázana, bez lepku, bez alergenů a obsahuje 95% masa. Svou chutí si Vás dozajista podmaní Šunka od kosti, která je v naší nabídce již jako výběrová s 87% masa nebo taková Krůtí lahůdková tlačenka je to pravé pro ty, co si hlídají svou linii.

čti více

Prohlášení k původu hovězího masa

06.02.2019

Vážení obchodní přátelé, zákazníci,

na základě množících se dotazů ohledně původu hovězího masa, které používáme pro výrobu našich produktů, si Vás dovolujeme informovat, že naše společnost

KMOTR – Masna Kroměříž a.s.

nedováží žádné hovězí maso z Polska.

Tudíž naše výrobky neobsahují žádné maso polského původu.

čti více

Zuřivý reportér rádia Impuls u Kmotra

16.01.2019

Během dnešního rána Aleš Růžička, Zuřivý reportér rádia Impuls, přiblížil všem posluchačům výrobu oblíbeného Loveckého salámu.

Ve třech živých vstupech popsal jeho cestu od výroby, sušení, balení až po degustaci, aby se k Vám na stůl dostal jenom ten nejlepší kousek. Lovecký salám značky KMOTR je držitelem České cechovní normy.

čti více

Kmotrovky

18.12.2018

Novinka, do které se stačí jen zakousnout!

Jako první výrobci v České republice přinášíme na trh tento typ trvanlivých, extra tenkých klobásek.

čti více

Kmotrova vánoční nadílka

18.12.2018

Naše společnost Kmotr – Masna Kroměříž i v letošním roce připravila pro své zákazníky nejen tradiční trvanlivé salámy, ale také speciální dárková balení s fermentovanými výrobky. Které by rozhodně neměli pod vánočním stromečkem chybět!

čti více

Vysočina Republika

01.10.2018

OSLAVUJTE S CHUTÍ!

Letos uplynulo 100 let od vzniku Československé republiky a k tomuto významnému výroční naší společné historie vznikla limitovaná edice salámu pod názvem Vysočina Republika. Tento produkt připomíná a oslavuje rok 1918, kdy došlo ke vzniku nové republiky na mapě Evropy.

čti více
Posunout nahoru