Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Spokojenost zákazníků má u nás nejvyšší prioritu. Předpokladem pro úspěšnou spolupráci je srozumitelnost a transparentnost výrobního a obchodního dění. Z tohoto důvodu přinášíme na následujících řádcích naše Všeobecné obchodní podmínky. Jsou právním základem pro úspěšnou spolupráci s našimi zákazníky.

1. Objednávka

KMOTR-Masna Kroměříž a.s. může převzít objednávku ke zpracování pouze na základě dále uvedených Všeobecných obchodních podmínek. Zákazník na ně zasláním objednávky v plném rozsahu přistupuje.

KMOTR-Masna Kroměříž a.s. převezme objednávku učiněnou zákazníkem jen pod podmínkou, že zákazník nebude mít v okamžiku objednávky vůči společnosti KMOTR-Masna Kroměříž a.s. žádné dluhy.
KMOTR-Masna Kroměříž a.s. z technických důvodů až v návaznosti na uzavření smlouvy přezkoumá, zda má zákazník vůči společnosti dluhy. V případě, že dluhy existují, společnost má právo zadržet objednávku až do uhrazení nedoplatku.

2. Zpracování objednávky

Objednávka bude vychystána dle zadání z e-shopu. V případě, že některé zboží nebude skladem, bude zákazník kontaktován osobně a nabídnuto mu alternativní řešení nebo odložení termínu dodání. Ceny jsou platné dle ceníku v e-shopu. V případě aktualizace ceníku, platí ceny podle data odeslání objednávky.

3. Uzavření kupní smlouvy

Zasláním objednávky na adresu naší společnosti přistupuje objednatel na tyto Všeobecné obchodní podmínky. Zároveň je tato objednávka považována ve smyslu § 43c odst. 1 občanského zákoníku za přijetí našeho návrhu na uzavření kupní smlouvy na objednané zboží a to v takovém znění, jaké objednatel přijme e-mailovým potvrzením internetové objednávky. Objednatel bere na vědomí, že tato kupní smlouva je dle § 43c odst. 2 občanského zákoníku uzavřena okamžikem doručení objednávky společnosti. Objednatel bere na vědomí, že uzavřením kupní smlouvy mu vzniká mimo jiné povinnost zaplatit společnosti KMOTR-Masna Kroměříž a.s. kupní cenu za zaslané výrobky, a to ve výši dle jím přijatého návrhu smlouvy z webové nabídky, platné v době uzavření kupní smlouvy.

4. Ceny zboží

Ceny uvedené v našem internetovém obchodě jsou platné v čase objednání zboží. Vyhrazujeme si právo tiskových chyb a změny cen. V ceně zboží není započteno poštovné a balné.

5. Ceny poštovného a balného

Je možné využít dopravu DPD (dobírka, platba převodem) nebo osobní odběr (v naší společnosti v Kroměříži, či po domluvě na pojízdné prodejně).

Zasíláme pomocí přepravní společnosti DPD, která doručuje do druhého dne od podání. Cena dopravy je 115Kč s DPH na dobírku (cena včetně balného) a 85Kč s DPH při platbě převodem na účet (cena včetně balného).
Při osobním odběru je doprava zdarma.

6.Dodací lhůta

Dodací lhůta zboží je 5 pracovních dnů. V případě prodloužení bude na tuto skutečnost zákazník upozorněn e-mailem. V případě platby předem se doba prodlužuje až do doby přijetí platby na účet společnosti. Zboží je zasíláno společností Česká pošta a.s., nebo GLS. Dododací lhůta je splněna předáním zboží společnosti Česká pošta a.s. nebo GLS.

7. Záruka kvality

U jednoznačných nedostatků zboží má zákazník právo na uplatnění reklamace (§ 648 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník). Není možné uplatňovat právo na reklamaci u záležitostí vkusu a osobního cítění. Reklamace musí být nahlášena písemně v záruční lhůtě, to jest do doby trvanlivosti, která je uvedena na výrobku. Reklamaci doporučujeme zaslat doporučeným dopisem nebo balíkem. Každá reklamace musí bezpodmínečně obsahovat reklamované zboží, daňový doklad a potvrzení internetové objednávky. Zásilky na dobírku nebudou v žádném případě přijaty.

8. Mimosoudní řešení sporů

Dovolujeme si Vás informovat, ve smyslu ust. § 14 zákona č.634/1992 o ochraně spotřebitele, o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro naší společností nabízené, prodávané, poskytované výrobky věcně příslušný, je Česká obchodní inspekce.Informace týkající se České obchodní inspekce jsou k dispozici na www.coi.cz

9. Ochrana dat

Zákazník souhlasí s použitím svých osobních údajů pro potřeby firmy KMOTR-Masna Kroměříž a.s.. Současně bere na vědomí, že může kdykoliv zamítnout další předávání či používání osobních dat.

10. Další ujednání

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí každé objednávky zboží, pokud nedojde mezi dodavatelem a objednatelem k písemné dohodě o změně, případně vyloučení těchto Všeobecných obchodních podmínek. Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou volně přístupné v sídle společnosti a dále na internetové adrese www.kmotr.cz.
Kroměříž, leden 2017

Posunout nahoru