Dělník / Dělnice výroby alginátů

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Máš rád naše "Kmotrovky" ? Chceš se podílet na jejich výrobě? Staň se součástí našeho týmu na dílně výroby alginátů. Těšíme se na Tebe.

Pracovní náplň:

Obsluha plnícího zařízení, navlékání výrobků ve stanoveném počtu na udírenskou hůlku (hmotnost do 15 kg) na udírenský vůz.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání - vyučen (v jakémkoliv oboru)

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • jistou práci na HPP, práci s moderními technologiemi
  • systém motivujících benefitů

Jak budeš pracovat:

  • třísměnný provoz Po - Pá (8 hodinový cyklus, vč. 1/2 hodinové přestávky)
  • 1. týden = ranní směna          5,45 - 13,45 h
  • 2. týden = odpolední směna 13,45 - 21,45 h (příplatek 2 Kč/h)
  • 3 týden = noční směna 21,45 - 5,45 h ( příplatek 10% z výdělku)
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia
Posunout nahoru