předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Jsi spolehlivý, zodpovědný a důsledný? Tak právě Tebe hledáme do naší "Kmotrovy rodiny".

Pracovní náplň:

  • kontrola a evidence vozidel
  • kontrola zaměstnanců
  • ohlašování a evidence návštěv
  • vyřizování a přepojování telefonních hovorů
  • další činnosti spojené s chodem vrátnice

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • minimálně vyučen v jakémkoliv oboru
  • praxe ostrahy výhodou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné
  • nástup ihned
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Jak budeš pracovat:

  • nepřetržitý 12ti hodinový provoz (denní - noční směny)

Kontaktuj nás:

  • telefonicky: 573 500 618
  • životopisy zasílejte na e-mail bradova@kmotr.cz (zn. VRÁTNÝ)
  • přes kontaktní formulář níže
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia
Posunout nahoru