Pracovnice objednávkové kanceláře

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si například svačinky zdarma každý den!

následující

Do našeho dynamického a přátelského týmu hledáme šikovného člověka, který je týmový hráč, ale zároveň umí být i samostatný. Baví Tě práce s PC a komunikace s lidmi? Tak právě Tebe hledáme.

Pracovní náplň:

  • Aktivní komunikace a péče o zákazníky
  • Příjem objednávek a administrativní práce spojená s nimi
  • Operativní řešení vzniklých problémů

Požadujeme:

  • SS vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • znalost práce s PC
  • pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost, ochota pomoci
  • flexibilita
  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)

Nabízíme:

  • zaměstnání v perspektivní a stabilní společnosti
  • práci na HPP
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia

Zaujala tě naše nabídka?

Pokud ANO a chceš rozšířit náš tým, kontaktuj nás přímo pomocí tohoto formuláře nebo písemně na adrese:
KMOTR – Masna Kroměříž a.s., pí. Dana Bradová, Hulínská 2286/28, Kroměříž 767 01
Posunout nahoru