Operátor v expediční hale (DVV)

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Do naší "Kmotrovy rodiny" hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici operátora v expediční hale.

Pracovní náplň:

Vaším úkolem bude etiketování, balení a příprava výrobků k expedování dle objednávek našich zákazníků. Dále obsluha etiketovacích zařízení (pásů), práce s PC, kalkulačkou. Jedná se o práci 50% manuální a 50% práci s hlavou.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou (popř. SOU s výučním listem)
  • základy práce s PC
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zajímavá a jístá práce na HPP
  • atraktivní výdělek (příplatky za So a Ne, noční a odpolední směny)
  • zázemí v perspektivní a stabilní společnosti

Jak budeš pracovat:

  • nepřetržitý 12 hodinový provoz, vč. dvou 1/2 hodinových přestávek
  • 14 dní denní směny 5,45 - 17,45 h
  • 14 dní noční směny 17,45 - 5,45 h
  • krátký týden se pracuje ve Čt, Pá
  • dlouhý týden se pracuje v Po, Út, St, So, Ne
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia

Zaujala tě naše nabídka?

Pokud ANO a chceš rozšířit náš tým, kontaktuj nás přímo pomocí tohoto formuláře nebo písemně na adrese:
KMOTR – Masna Kroměříž a.s., pí. Dana Bradová, Hulínská 2286/28, Kroměříž 767 01
Posunout nahoru