Expediční pracovník

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Do naší "Kmotrovy rodiny" hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici expediční pracovník.

Pracovní náplň:

  • etiketování, balení a vážení hotových výrobků
  • vychystávání zboží dle objednávek odběratelům
  • obsluha etiketovacích zařízení a vah
  • práce s PC a VZV

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, popřípadě účební obor s maturitou
  • základy práce s PC
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavou a stabilní práci na HPP v prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení (příplatky za So a Ne, noční směny)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zajímavé zaměstnanecké benefity pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • zaškolení na VZV

Pracovní doba:

  • nepřetržitý 12 hodinový provoz, vč. dvou 1/2 hodinových přestávek
  • 14 dní denní směny 5,45 - 17,45 h
  • 14 dní noční směny 17,45 - 5,45 h
  • krátký týden se pracuje ve St, Čt
  • dlouhý týden se pracuje v Po, Út, Pá, So, Ne
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia
Posunout nahoru