Obchodní referent/ka

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si například svačinky zdarma každý den!

následující

Do našeho dynamického a přátelského týmu hledáme šikovného člověka, který je týmový hráč, ale zároveň umí být i samostatný. Baví Tě práce s PC a komunikace s obchodními partnery? Tak právě Tebe hledáme.

Pracovní náplň:

Administrativní práce pro obchodní ředitelku.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, případně technologie potravin, vhodné i pro absolventy
  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)
  • diskrétnost, loajalita, pečlivost
  • pokročílá znalost MS Office (především Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • organizační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost, smysl pro týmovou spolupráci
  • maximální pracovní nasazení, časová flexibilita
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • atraktivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • práci na HPP
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
  • přátelské a neformální prostředí
  • nástup možný ihned (přip.dle dohody)
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia

Zaujala tě naše nabídka?

Pokud ANO a chceš rozšířit náš tým, kontaktuj nás přímo pomocí tohoto formuláře nebo písemně na adrese:
KMOTR – Masna Kroměříž a.s., pí. Dana Bradová, Hulínská 2286/28, Kroměříž 767 01
Posunout nahoru