Dělník / Dělnice vakuového balení

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si například svačinky zdarma každý den!

následující

Hledáš práci, kde je vidět ihned výsledek? Při vakuování výrobků na Tobě bude záviset konečný vzhled salámů a ihned uvidíš výsledek své práce. Těšíme se na Tebe! Za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Pracovní náplň:

Vakuování hotových výrobků a balení do kartónů.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou
  • základy práce s PC výhodou

Nabízíme:

  • zajímavá a jístá práce na HPP
  • atraktivní výdělek
  • zázemí perspektivní a stabilní společnosti

Jak budeš pracovat:

Pracuje se v nepřetržitém 12ti hodinovém cyklu. 2 dny směna, 2 dny volno.

Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia

Zaujala tě naše nabídka?

Pokud ANO a chceš rozšířit náš tým, kontaktuj nás přímo pomocí tohoto formuláře nebo písemně na adrese:
KMOTR – Masna Kroměříž a.s., pí. Dana Bradová, Hulínská 2286/28, Kroměříž 767 01
Posunout nahoru