Dělník / Dělnice vakuového balení

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Hledáš práci, kde je vidět ihned výsledek? Při vakuování výrobků na Tobě bude záviset konečný vzhled salámů a ihned uvidíš výsledek své práce. Těšíme se na Tebe! Za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Pracovní náplň:

Vakuování hotových výrobků a balení do kartónů.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou
  • základy práce s PC výhodou

Nabízíme:

  • zajímavá a jístá práce na HPP
  • atraktivní výdělek
  • zázemí perspektivní a stabilní společnosti

Jak budeš pracovat:

  • Pracuje se v nepřetržitém 12ti hodinovém cyklu, vč. dvou 1/2 hodinových přestávek
  • 4 dny denní 5,45 - 17,45 h
  • 4 dny noční  17,45 - 5,45 h
  • 2 dny v práci x 2 dny volno
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia
Posunout nahoru