Dělník / Dělnice na míchárně

předchozí

Jsme dobří, ale je nás málo! Chceš jistou a zajímavou práci ve stabilní společnosti? Zkus to s námi a za kvalitní práci Tě odměna nemine!

Benefity pro své zaměstnance přináším hned po nástupu! Přidej se k nám a užívej si každý den!

následující

Jestli je Ti blízká práce s masem a chceš se podílet na vzniku kvalitních potravin, staň se součástí našeho týmu na dílně míchárny výrobků! Těšíme se na Tebe.

Pracovní náplň:

Obsluha stroje na sekání mražené suroviny, navažování suroviny dle receptury, obsluha kutru, navažování solící a kořenící směsi, manipulace s vozíky.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání - vyučen (v jakémkoliv oboru)

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • jistou práci na HPP, práci s moderními technologiemi
  • systém motivujících benefitů

Jak budeš pracovat:

  • dvousměnný provoz Po - Pá (8,15 hodinový cyklus, vč. 1/2 hodinové přestávky)
  • 1. týden = ranní směna          5,45 - 14,00 h
  • 2. týden = odpolední směna 13,45 - 22,00 h
Rádio
Možná tuto pozici znáte i z rádia
Posunout nahoru