Volná místa

Společnost KMOTR-Masna Kroměříž a.s je jedním z významných zaměstnavatelů v Kroměříži. Zaměstnává přibližně 190 zaměstnanců, kterým nabízí zázemí ve stabilní společnosti.
Našich zaměstnanců si velmi vážíme, proto jim poskytujeme jisté výhody a benefity, které mohou čerpat během celého roku. Program našich benefitů se snažíme neustále rozšiřovat a obměňovat. Pro zaměstnance pořádáme také firemní večírky a sportovní dny.

Hledáme aktivní pracovníky, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
Informace o aktuálně nabízených pozicích získáte na emailu zamestnani@kmotr.cz.

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ SPOLEČNOSTI KMOTR – Masna Kroměříž a.s

Chceš být součástí velké rodiny kroměřížských Kmotrů? Přijď mezi nás! Kmotr hledá kolegy na pozici:

Řidič skupin C,C+E

Požadujeme:

• ŘP skupiny C + E
• profesní průkaz
• digitální kartu řidiče
• platné dopravně psychologické vyšetření
• časovou flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost
• praxe výhodou

Nabízíme:

• práci na hlavní pracovní poměr
• zaměstnanecké výhody
• odpovídající finanční ohodnocení
• stabilní zaměstnání

Zašlete Váši žádost a životopis na e-mail: zamestnani@kmotr.cz nebo na KMOTR - Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž, nebo na tel. 573 500 618 kontaktní osoba paní Bradová.

Pracovnice objednávkové kanceláře

Požadujeme:
- SŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
- znalost práce s PC
- pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost, ochota pomoci
- flexibilita
- AJ, NJ výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání v perspektivní a stabilní společnost
- možnost profesního růstu
- práce na HPP
- zaměstnanecké výhody
- nástup možný od 1.11.2018

Popis pozice:
- aktivní komunikace a péče o zákazníky
- operativní řešení vzniklých problémů
- příjem objednávek
- administrativní práce spojená s objednávkami

Vaši nabídku a strukturovaný životopis zasílejte do 15.10.2018
na e-mail: zamestnani@kmotr.cz nebo na adresu společnosti
KMOTR – Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž

Provozní elektroúdržbář

Provoz:směnný 8 hodinový cyklus
Pracuje se od Po – Pá v 8 hodinových směnách, pravidelně se opakujících.
Vzdělání: SOU, SŠ vzdělání technického směru
Požadujeme: znalost vyhlášky 50/78 Sb.
praxe v oboru, manuální zručnost, technická zdatnost, flexibilita, rozhodnost, týmov á spolupráce, zodpovědnost za provedenou práci

Dělník - Dělnice (dílna fóliování dárkového zboží)

Provoz:1 směnný 8 hodinový cyklus
Pracuje se od Po – Pá v 8 hodinovýh směnách
od 6:00 do 14:30 hodin.

Dílna je finální dílnou, kde dárková balení krabiček
a košů dostávají svůj půvab, označení technickou etiketou a jsou přichystány ke konečnému zákazníkovi. Dílna nabízí novým zaměstnancům posunutí začátku pracovní doby. Vycházíme tak vstříc mladým maminkám, kdy mají možnost zavést své ratolesti do školek a být i zaměstnané.

Dělník – Dělnice (dílna vážení výrobků)

Provoz : nepřetržitý 12 hodinový od 6:00 do 18:00 nebo od 18:00 do 6:00

Pracuje se v systému takzvaného krátkého a dlouhého týdne. Je rozpracován přesný směnový kalendář, který je rozdělen do čtyř směn, tak aby se směny u zaměstnanců střídaly dle plánu a bylo vše spravedlivě rozděleno.

Co je to krátký týden?
Krátký týden znamená, že pracujete 2x 12 hodinovou směnu v týdnu a to ve čtvrtek a pátek. Dle důkladného rozpisu je buď směna od 6 do 18 hodin, nebo noční od 18 do 6 hodin. Máte tedy čas na zařízení osobních věcí, můžete se věnovat svým koníčkům, apod.
Denní/noční směna krátkého týdne
Po Út St Čt Pá So Ne
volno volno volno směna směna volno volno

Co je to dlouhý týden?
Dlouhý týden znamená, že pracujete 5x 12 hodiné směny v týdnu ve dnech pondělí, úterý, středa, sobota a neděle.
To, ale nevadí – víkend si můžete udělat ve čtvrtek a v pátek. Dlouhý týden vychází tak 2x v měsíci.
Denní/noční směna dlouhého týdne
směna směna směna volno volno směna směna

DVV je naše cílová dílna, kde vyžadujeme přesnost, zodpovědnost a pečlivost. Zaměstnanci zde vychystávají zboží dle došlých objednávek, které expedujeme ke konečným zákazníkům.

Vaše nabídky zasílejte na e-mail: zamestnani@kmotr.cz, nebo na adresu KMOTR - Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž, nebo na tel. 573 500 618 kontaktní osoba paní Bradová.

Dělník - Dělnice (dílna vakuového balení)

Provoz: nepřetržitý 12 hodinový od 6:00 do 18:00 nebo od 18:00 do 6
Pracuje se v systému 14 dnů ranní směna a 14 dnů noční směna v pravidelném systému
2 dny máte směnu a 2 dny máte volno atd. Je rozpracován pravidelný směnový kalendář, který je rozdělen do 4 směn, tak aby se směny u zaměstnanců střídaly dle plánu a bylo vše spravedlivě rozděleno.

Ranní směna (od 6:00 do 18:00 hodin)
PO Ú St Čt Pá So Ne
směna směna volno volno směna směna volno

volno směna směna volno volno směna směna

Noční směna (od 18:00 do 6:00 hodin)
Rozpis je stejný jako ranní směna, pouze se chodí na noční směnu.

Zaměstnanci této dílny vkládají výrobky do vakuovacího pásu, které potom odebírají a balí do kartónů.

Dělník - Dělnice (dílna krájených výrobků)

Provoz: 3 směnný 8 hodinový cyklus
1. týden =ranní směna (od 6:00 do 14:30 hodin)
2. týden =odpolední směna (od 13:30 do 22:00 hodin)
3. týden =noční směna (od 21:30 do 6:00 hodin)

Tato dílna je naším skvostem. Je to nejmodernější provoz, kde vyrábíme již velice žádaná menší balení krájených salámů.

Dělník - Dělnice (dílna loupání výrobků)

Provoz:2 směnný 8 hodinový cyklus
1.týden=ranní směna (od 6:00 do 14:30 hodin)
2.týden=odpolední směna (od 13:30 do 22:00 hodin)

Zaměstnanec připravuje salámy pro dílnu krájených salámů, kde salámy sloupává ze střev.

Dělník - Dělnice (dílna míchárny výrobků)

Provoz : 2 směnný 8 hodinový cyklus

Dílna je srdcem závodu. Na těchto zaměstnancích záleží jakou chuť a vzhled bude mít náš finální výrobek. Zde se „míchají ingredience“ jednotlivých druhů salámů.

Dělník - Dělnice (dílna narážky výrobků)

Zaměstnanec obsluhuje výrobní stroj k narážení díla do střev (popř. ručně naráží dílo do střev).

Dělník - Dělnice (příprava výrobků pro expedici)

Pracuje se od Po – Pá v 8 hodinových směnách od 6:00 do 14:30 hodin nebo
od St – Ne v 8 hodinových směnách od 6:00 do 14:00 hodin

Tato dílna připravuje výrobky pro expedici, tzn. lepí etikety, stříhá spony a namáčí výrobky do přípravku proti vyschnutí.

Expedient/ka

(vychystávání a vážení zboží k expedici dle objednávek, základy práce s PC výhodou)

Požadujeme : střední odborné vzdělání (vyučen)
Nabízíme : práci na HPP ( 8 hodinový odpolední cyklus)
Ne - Čt (13 h – 21 h)
Teplota : 5°C

Benefity:
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění nad 20 km
- odměna za vitalitu
- zaměstnanecké balíčky
- získání zákaznické karty MAKRO
- zvýhodněné telefonní tarify O2 Family
- příspěvek na ubytování
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na pojištění (životní, důchodové, odpovědnosti)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !!!!!!

Vaše životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@kmotr.cz, nebo na adresu KMOTR – Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 010 Kroměříž, nebo na tel. 573 500 618 kontaktní osoba paní Bradová .

Ilustrační snímek