Volná místa

Společnost KMOTR-Masna Kroměříž a.s je jedním z významných zaměstnavatelů v Kroměříži. Zaměstnává přibližně 190 zaměstnanců, kterým nabízí zázemí ve stabilní společnosti.
Našich zaměstnanců si velmi vážíme, proto jim poskytujeme jisté výhody a benefity, které mohou čerpat během celého roku. Program našich benefitů se snažíme neustále rozšiřovat a obměňovat. Pro zaměstnance pořádáme také firemní večírky a sportovní dny.

Hledáme aktivní pracovníky, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
Informace o aktuálně nabízených pozicích získáte na emailu zamestnani@kmotr.cz.

Chceš být součástí velké rodiny kroměřížských Kmotrů? Přijď mezi nás! Kmotr hledá kolegy na pozici:

Skladník

Požadavky:

• Min. středoškolské vzdělání s maturitou
• dobrý zdravotní stav
• chuť pracovat a učit se novým věcem
• manuální zručnost, flexibilita
• jednosměnný provoz
• základní znalost práce s PC

Náplň práce:

• ovládání a kontrola technologického zařízení pro zrání a sušení salámů
• evidence příjmů a výdejů výrobků na PC
• organizace práce dvou až šesti členného kolektivu

Nabízíme:

• práci na hlavní pracovní poměr
• nástup možný ihned
• atraktivní zaměstnanecké výhody
• zázemí stabilní společnosti

Váš životopis posílejte na e-mail zamestnani@kmotr.cz, nebo na adresu společnosti KMOTR – Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž. Kontaktní osoba pí. Bradová, tel. 573 500 618.

Prodavač/ka podnikové prodejny

Požadujeme:

• vyučení
• praxi v potravinářství (výhodou nikoliv podmínkou)
• vstřícné chování a úsměv na tváři
• spolehlivost
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• pracovní zázemí ve stabilní společnosti
• pracoviště v Kroměříži
• atraktivní pracovní dobu
po – 10°° - 16°°; út – čt – pá 8°° - 16°°; st – 8°°- 17°°
• volné víkendy
• práci na plný úvazek
• zaměstnanecké benefity
• příspěvek na stravování
• výhodné mobilní tarify a volání
• nástup možný IHNED

Vaši nabídku a strukturovaný životopis posílejte na e-mail zamestnani@kmotr.cz. Kontaktní osoba pí.Bradová, tel. 573 500 618.

Dělník – Dělnice

• do expedice - balení a etiketování výrobků

• do výroby - pracovníci k narážce

• obsluha krájecí linky

Jaký bys měl být, abys byl s Kmotrem zadobře:

• manuálně zručný
• flexibilní – Kmotr pracuje i v noci ( i 12ti hodinnové směny)
• s potravinářským průkazem

Jestli výše uvedené splňuješ, tak ti Kmotr nabízí:

• práci na HPP
• zaměstnání v perspektivní a stabilní společnosti
• místo výkonu práce Kroměříž

Kmotr má pro své věrné odměny:

• příplatky za směnnost
• odměna za vitalitu
• odměna při plnění hospodářského výsledku
• roční odměny

A také můžeš čerpat benefity:

• příspěvek na životní pojištění
• příspěvek na stravu
• zvýhodněné telefonní tarify
• příspěvek na rekondiční pobyty
• zaměstnanecké balíčky

Vaše nabídky zasílejte na e-mail: zamestnani@kmotr.cz, nebo na adresu KMOTR - Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž, nebo na tel. 573 500 618 kontaktní osoba paní Bradová.

Ilustrační snímek